TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
259 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Cennet Mah.Yavuz Selim Cad. Doğan Apt. No:43/B KÜÇÜKÇEKMECE-İSTANBUL
  • TELEFON: (0212) 424 00 45
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

KAYALAR Ltd. Şti. tam hizmet ajansı olarak ekip üyelerimizle 2000 yılından beri müşterilerimize profesyonel online marketing hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizle birlikte istek ve arzlarına göre bireysel internet marketing çözümleri üretmekteyiz. Şirketimizin internasyonal çalışma ağı müşterilerimize bizimle birlikte global marketing çözümleri tasarlama ve uygulamasını sağlamaktadır.

Arz ve isteklerinize göre online marketing çözümleri üretmekteyiz. Ürettiğimiz çözümler, hedefleriniz doğrultusunda uygulamanın her aşamasında tam etkinlik kontrolü sunmaktadır.

Online Marketing tecrübenin ve deneyimin asıl oduğu bir meseledir! Tecrübeli ve deneyimli pazarlama (marketing)-arama motoru optimizasyonu-web tasarım-Web-Video ve PR SEO (public relations search engine optimization) lardan oluşan dinamik ekibimiz size online marketingin esas alanları olan arama motoru optimizasyonu ve arama motoru marketingi konularında hizmet vermektedir. Daha geniş olarak bu alandaki hizmetlerimiz baner reklamından, affiliate kadar bütün konuları kapsamaktadır. Buna ilave olarak websitenizin konsepte, teknolojiye, kolay kullanılabilirliğe (usability), konularındadanışma hizmetleri veriyoruz. Kendimizi kreativve angaje online marketing hizmet ajansı olarak müşterilerimizin hedeflerine etkin ve tamisabetle ulaşmaları için, kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Alınmış sertif ikalarve kualif ikasyonlar hizmet kalitemizi belgelemektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.